Muziekcafé/Concertclub BOOGIEWOOGIE

presenteert :

Valentine My Love

extra muziek voor koppeltjes !

vrijdag 14/02/25 - 20 u.

Inkom : gratis

Valentine My Love

” Op Valentijnsdag zit je samen met je geliefde in een sfeervol café Den Boogie. De kaarsen op de tafels zorgen voor een warme, intieme sfeer, terwijl de muziek op de achtergrond een romantische toon zet. Jullie lachen samen, praten over mooie herinneringen en genieten van een goed glas wijn. Het café is gevuld met gelach van andere gasten. Het moment voelt perfect, een moment van verbinding in de gezelligste setting.”

Loading

Mensen die de muzikale werking van Den Boogie ondersteunen via Patreon krijgen regelmatig voordelen zoals bv. korting op tickets, prepublicaties of links naar playlists die je thuis kan beluisteren.

Thanx A Lot Patrons ! : Jurgen De Bodt, Iwein, An Marchal, Luc Cansse, Maya Verrou, Didier Heggerick, Steff De Vos, Ann Stenuit, Veronique Delannoit, Catherine Debrule, Anne-Marie De Keyser, Anne Pieters, ✞Yvan Van Belleghem, Bart Vander Beken, Leen BaFineFleur.
Er is Den Boogie, de muziek, de concerten, de website, de muzieklijsten, dankzij jullie steun !
Scroll naar boven